10 vite më parë i aksidentoi për vdekje vëllain, shkodrani kërcënon për gjakmarrje 57-vjeçarin

10 vite më parë i aksidentoi për…

Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin Ervis Baba është arrestuar nga policia e pasi ka kanosur për gjakmarrje një 57-vjeçar. 42 vjeçari ka kanosur 57-vjeçarin i cili rreth 10 vite më parë ka qenë i përfshirë në një aksident rrugor me pasojë vdekjen e vëllait të Ervis Babës.

Policia arrestoi dhe shtetasin E. B., 42 vjeç, banues në Shkodër, pasi dyshohet se ka kanosur për gjakmarrje, një 57-vjeçar që rreth 10 vjet më parë ka qenë i përfshirë në një aksident rrugor me pasojë vdekjen e vëllait të shtetasit E. B.;’- njofton policia e Shkodrës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit