11-vjeçarja flet për herë të parë pas përdhunimit: Më kërcënoi dhe më tha po iu the prindërve do t’i vras të gjithë

11-vjeçarja flet për herë të parë pas…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë. Astrit Torelli ka përdhunuar vajzën e mitur të shokut të tij.

Ka reaguar për herë të parë e mitura e cila ka traguar ngjarjen. Një një lidhje telefonike në një intervistë ajo treguar se kjo ishte hera e parë që abuzohej seksualisht. Më tej, e mitura tha se Terolli, pasi kreu aktin e kishte kërcënuar.

“Jo vetëm një herë më ka ngacmuar është hera e parë. Ai më kërcënoi, më tha po u tregove prindërve do t’i vras të gjithë.”- tha e mitura.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit