15 persona merren në pyetje për vrasjen e 34-vjeçarit në Fushë-Krujë

15 persona merren në pyetje për vrasjen…

Mëngjesin e sotëm u gjet i vdekur në një kanal në Fushë-Krujë, Indrit Ndoja. Familjarët e gjetën të vdekur rastësisht teksa kishin dalë për të shkuar në punë.

Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me këtë ngjarje.Ndoja u gjet i vdekur me dy plagë të shkaktuara nga arma e zjarrit.

15 persona janë shoqëruar për t’u marrë në pyetje dhe dyshohet autori i ngjarjes është një prej personave të zonës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit