16-vjeçarja nga Roskoveci dërgon në shtëpi vajzën e saj dhe ua lë prindërve

16-vjeçarja nga Roskoveci dërgon në shtëpi vajzën…

Një 16-vjeçare nga Roskoveci nënë e një vajze të mitur është proceduar nga Policia.

Adoleshentja ka marrë vajzën e saj dhe e ka dërguar te shtëpia e prindërve. Pas kësaj ajo e ka braktisur dhe është larguar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të stacionit të Policisë Roskovec referuan materialet në Prokurori, për një shtetase 16 vjeçe, pasi ka braktisur tek prindërit e saj, vajzën e saj të mitur”, njofton Policia.

Ende janë të paqarta detajet e kësaj ngjarje, dhe kur e reja është bërë nënë!

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit