17-vjeçari që u vra në një lidhje dashurie me të bijën e autorit Fiqiri Mjeshtri

17-vjeçari që u vra në një lidhje…

Sipas detajeve të reja të bëra me dije nga masakra në Klos, 17-vjeçari që mbeti viktimë sot ishte i dashuruar me vajzën e autorit Fiqiri Mjeshtri. Ky i fundit nuk ishte dakord me lidhjen dhe për këtë arsye palët ishin ulur në një lokal për t’u sqaruar.

Në debat e sipër Mjeshtri ka qëlluar babë e bir me armë zjarri dhe aksidentalisht kanë mbetur të plagosur edhe Renato 14-vjeçar dhe i ati Eglantin Hasula.

Të dy kanë lidhje shoqërore me fisin Mjeshtri nga ana e Fiqiriut dhe ndodheshin në të njëjtën tavolinë.

Ata u qëlluan nga pakujdesia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit