17-vjeçarja shqiptare në Greqi vetëvaret brenda shtëpisë, e zhgënjyer nga dashuria

17-vjeçarja shqiptare në Greqi vetëvaret brenda shtëpisë,…

Një ngjarje tragjike është regjistruar pasditen e së martës në Greqi. Konkretisht në Rizari teksa një studente 17-vjeçare shqiptare është gjetur pa shenja jete brenda shtëpisë së saj. 17-vjeçarja nxënëse e vitit të dytë në gjimnaz i dha fund jetës duke u vetëvarur.

Trupi shqiptares u gjet nga të afërmit e saj dhe më pas është transportuar me makinë në spitalin e Edessë. Para se të kryente vetëvrasjen, shqiptarja kishte shkruar një letër. 17-vjeçarja shqiptare i ka dhënë fund jetës së saj pas zhgënjimit në dashuri. Policia po kryen hetimet e plota për ngjarjen.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit