18-vjeçari në Tiranë kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur dhe dhunoi gruan

18-vjeçari në Tiranë kreu marrëdhënie seksuale me…

Është arrestuar gjatë ditës së sotme një i ri me inicialet K.R. Ky i fundit 18 vjeç banues në Tufinë, ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur pa dëshirën e saj si dhe ka dhunuar bashkëshorten e tij aktuale.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin me iniciale K. R., 18 vjeç, banues në Tufinë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, pa dëshirën e saj, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit