19-vjeçarja filmon veten duke kryer marrëdhënie seksuale me një qen

19-vjeçarja filmon veten duke kryer marrëdhënie seksuale…

Një vajzë është arrestuar pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një qen, e ka filmuar momentin dhe e ka postuar në mediat sociale.

Denise Frazier, 19 vjeç, akuzohet për marrëdhënie të panatyrshme dhe mizori të rënduar ndaj një kafshe. Policia në Misisipi thotë se ata u njoftuan për një video që përfshinte një vajzë dhe një qen mashkull nga një banor i shqetësuar që e pa atë në mediat sociale.

Në 17 vitet e mia në zbatimin e ligjit, ky është një nga rastet më shqetësuese që kam hetuar ndonjëherë”, tha rreshteri JD Carter, i Departamentit të Sherifit të Qarkut Jones.

Ai tha se videot janë aq të tmerrshme sa që oficerëve nuk u lejohet as t’i diskutojnë ato.

Frazier, nga fshati Myrick, është mbajtur në paraburgim dhe pritet të dalë sot para gjykatës. Nëse shpallet fajtore, Frazier mund të dënohet deri në 10 vjet burg.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit