22-vjeçarja nga Kenia u gjet e dhunuar dhe pa ndjenja pranë banesës, detaje të reja

22-vjeçarja nga Kenia u gjet e dhunuar…

Një e re nga Kenia u gjet e plagosur dhe aktualisht ndodhet në gjendje kome në spital. Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka reaguar sot për ngjarjen e ndodhur 3 muaj më parë.

Sipas policisë, më datë 14.08.2022, një shtetase nga Kenia ka bërë denoncim për humbjen e kontakteve me shoqen e saj, shtetase. 22 vjeçarja, nga Kenia, banuese në një banesë me qira, në rrugën “Pandeli Evangjeli”, u gjet pa ndjenja, në afërsi të banesës së saj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit