26-vjeçari dhunon nënën dhe tenton të abuzojë me të motrën

26-vjeçari dhunon nënën dhe tenton të abuzojë…

Një ngjarje teper e rëndë është regjistruar se fundmi në Fier, ku një 26-vjeçar ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me motrën e tij adoleshente vetëm 16-vjeçe.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet J. H., i cili është arrestuar në flagrancë nga policia. Ky person, sipas informacioneve dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij, dhe ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale, me dhunë, me motrën e tij 16 vjeçe.

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin J. H., 26 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe se ka tentuar të kryejë marrëdhenie seksuale, me dhunë, me motrën e tij 16 vjeçe”, njofton policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit