28 vjeçarja rrihet barbarisht nga bashkëjetuesi dhe u mbajt peng një javë, zbardhet dinamika

28 vjeçarja rrihet barbarisht nga bashkëjetuesi dhe…

Dhuna nga bashkëjetuesit vazhdon të jetë prezente në familjet shqiptare, ku shumë prej tyre kanë përfunduar edhe deri në humbje fatale të jetës.

E tillë ishte dhe ngjarja e paprecedentë e zhvilluar në mes të vendit tonë, ku 31-vjeçari Gleard Gusholli mbajti të mbyllur dhe dhunoi barbarisht për një javë bashkëjetuesen e tij 28-vjeçare.

Sipas dinamikës së zbardhur të ngjarjes, nisur nga plagët e rënda që kishte në trup ajo është transportuar me urgjencë për në Spitalin e Traumës. Aty mjekët kanë konststuar se ishte e goditur dhe e gjakosur në të gjithë trupin, duke urdhëruar që t’i nënshtrohej ndërhyrjeve kirurgjikale.

Në pranga përfunduan edhe 4 shtetas të tjerë që nuk kallëzuan krimin, përkrahën autorin e krimit dhe kryen veprime për të penguar zbulimin e së vërtetës.

Gjithashtu në cilësinë e provës materiale u sekuestruan mjete që përdoren për konsumimin e lëndëve narkotike, mbetje të lëndës së dyshuar narkotike kokainë, që u gjetën në banesën e 31-vjeçarit, si dhe sende të forta me të cilat dyshohet se ai ka dhunuar 28-vjeçaren.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit