46 vjeçari godet me thikë 5 kalimtarë në një qendër tregtare në Milano, të plagosurit në gjendje të rëndë

46 vjeçari godet me thikë 5 kalimtarë…

Pesë persona u plagosën pas një sulmi që ndodhi brenda qendrës tregtare Assago (Milano), në rrugën Milanofiori, nga një burrë (46-vjeç) i cili, sipas raportimeve nga karabinierët, është bllokuar.

Të plagosurit janë dërguar në spital me helikopter dhe gjendja e tre prej tyre është e rëndë.

Policia po rindërton dinamikën e ngjarjes. Për momentin nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për një sherr apo veprim i një personi të çmendur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit