Mat | 47-vjeçari i lidhur me një grua të divorcuar, përdhunonte motrën e saj të mitur

Mat | 47-vjeçari i lidhur me një…

Pas ngjarjes së rëndë ku një 47-vjeçar abuzonte seksualisht me një të mitur, në dritë kanë dalë detaje të reja. Bëhet e ditur se i akuzuari, Urim Cenuka (Hoxha), nga Mati, prej kohësh ishte në një lidhje intime me një grua të divorcuar. Kjo e fundit jetonte me motrën e saj të mitur dhe 47-vjeçar, ndonëse kishte lidhje me gruan, përdhunonte motrën e saj të mitur. Dy ditë më parë vajza ka shkuar në polici dhe ka bërë denoncimin se 47-vjeçari e ka përdhunuar dhe e ka kërcënuar që mos të tregojë, ndërsa edhe banorët e fshatit Lis në Mat i kanë rrëfyer policisë se 47-vjeçari shkonte shpesh në banesën e dy motrave.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit