48-vjeçari vret nënën, më pas tenton vetëvrasjen

48-vjeçari vret nënën, më pas tenton vetëvrasjen

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën e Arezzo-s, në Subbiano, (Itali). Një 48- vjeçar vrau nënën e tij 85-vjeçare.

45-vjeçari i njohur për problemet e varësisë u dërgua fillimisht në spital dhe më pas në kazermën në Arezzo.

Pasi vrau të ëmën ai tentoi vetëvrasjen. Sipas mediave italiane e moshuara u dhunua për vdekje pas një sjerri ndërmjet saj dhe të birit.

“Kam vrarë mamin hajde”, ka lajmëruar policinë aurori.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit