87-vjeçari humb kontrollin e mjetit në aksin Shkodër-Koplik, plagoset

87-vjeçari humb kontrollin e mjetit në aksin…

Në aksin Shkodër-Koplik rreth orës 12:05 ditën e sotme ka ndodhur një aksident. Një 87 vjeçar me inicialet Z.R ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka dalë nga rruga. I moshuari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Policisë: 

Rreth orës 12:05, në aksin rrugor “Shkodër-Koplik”, shtetasi Z. R., 87 vjeç, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar shtetasi Z. R., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit