Ishte me shpejtësi skëterrë | “BMW” futet në shtëpinë e pensionistes, e plagos rëndë

Ishte me shpejtësi skëterrë | “BMW” futet…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bolton. Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me parmakët jashtë të shtëpisë së një të moshuare, Kjo e fundit 92-vjeçe është dërguar me urgjencë në spital, pasi mjeti e ka plagosur.  

Policia e Mançesterit konfirmoi se ajo ishte brenda në momentin që makina u fut në shtëpinë e pensionistes. Siç shihet edhe nga foto, BMW e zezë është brenda shtëpisë së pensionistes, ndërsa thyer xhamin e dritares. Sipas manchestereveningnews.co.uk policia ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur aksidentin.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit