Papa Françesku nxjerr në ankand orën 60 euroshe, shifra që pritet të shitet

Papa Françesku nxjerr në ankand orën 60…

Papa Françesku nxjerr në ankand orën e tij. Vendimi u mor nga vetë ai. Papa Françesku mban një orë me vlerë 60 euro. Ajo është me një rrip plastik të zi dhe një fushë të bardhë ku bie në sy një datë

Sipas mediave italiane, ora do të dalë në ankand dhe pritet të shitet për një shifër të vlerësuar midis 10,000 dhe 100,000 euro.

Të ardhurat prej saj do të dhurohen për bamirësi, për të financuar bursa për fëmijët e një fondacioni.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit