Adelina Sejdini i dha fund jetës! Nëna dhe motra zbulojnë fjalët e fundit të saj

Adelina Sejdini i dha fund jetës! Nëna…

Adelina e cila i dha fund jetës së saj pasi nuk mori nënështetësinë nga Italia, është një personazh i panjohur për shumë persona, por është kthyer tashmë pas vdekjes së saj tragjike në një frymëzim. Gulia, një prej mikeshave të saj, në një intervistë për një emision, ka ndarë detaje nga jeta e së ndjerës Ndërkohë nëna e saj mohoi që të mos kishte kontakte me të bijën, teksa e motra citoi fjalët e fundit të Adelinës.

Nëna:

Alma ka qenë prezente në familjen time dhe askush s’ i ka mbyllur derën, por e kemi ndihmuar gjithnjë. Dy ditë para se të ndërronte jetë i kemi dërguar 200 euro se ishte në hotel dhe i kam thënë gjithnjë që unë kam ndihmuar të tjerët e jo më bijën time.

Motra:

Dëshira e saj ishte të shpëtonte nga sëmundja. Më thoshte: Motër kur të dal nga kjo histori, të heq qafe sëmundjen se s’ dua tjetër gjë në jetë… boll kam luftuar

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit