Adoleshentët po bënin xhiro me Benz, përplasen në një mur

Adoleshentët po bënin xhiro me Benz, përplasen…

Dy adoleshentë kanë përfunduar në spital pas një aksidenti të ndodhur para pak minutash. Ata ishin duke udhëtuar me një mjet tip Benz që e drejtonte shtetasin R. S., 15 vjeç, teksa pasagjer kishte të afërmin e tij pasagjeri E. S., 16 vjeç.

Të miturit jetonin në Dobraç, teksa duke drejtuar mjetin pa leje në në lagjen Partizani, janë përplasur me murin e një banese. Ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë:

“Më datë 25.01.2022, rreth orës 19:30, në lagjen Partizani, Rruga e Komanit, Shkodër, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin R. S., 15 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avllie.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit R. S., dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit