Adoleshenti në Fier përplas me makinë 16-vjeçarin pas një konflikti

Adoleshenti në Fier përplas me makinë 16-vjeçarin…

Një 17-vjeçar nga Fieri është proceduar nga Policia këtë të mërkurë.

Adoleshenti ka qenë duke drejtuar një automjet pa patentë, dhe me të ka përplasur një 16-vjeçar. E gjithë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier referuan materialet në Prokurori, për një shtetas 17 vjeç, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka aksidentuar lehtë me një automjet të cilin e drejtonte pa leje drejtimi, një shtetas 16 vjeç”, njofton Policia.  

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit