Adriana Kalaja-Evi Kokalarit: Ti çdo gjë në jetë e ke nga dashnorët

Adriana Kalaja-Evi Kokalarit: Ti çdo gjë në…

Sali Berishës mesa duket ka vënë aktivisten Adriana Kalaja që t’i kundërvihet Evi Kokalarit. Kjo e fundit ka bërë disa kritika për zhvillimin e PD-së .

Kalaja shkruan se ata që kritikojnë garën çdo gjë në jetë e kanë fituar dhuratë nga dashnorët.

Më vjen çudi se ata që kritikojnë garën dhe na bëjnë moral, i janë pervjedhur gjithmonë asaj.Çdo gjë në jetë e kanë fituar dhuratë nga prindërit, bashkëshortët dhe das**orët”, shkruan Kalaja.

Koklari ka postuar një video të Kalajas ku ajo betohej se do pushtonte Ambasadën e SHBA.

Video u publikua më parë nga Kastriot Cipi që i shkruante Kokalarit: “Ruaju! Ndërro shtëpinë, numrin e telefonit, emrin dhe profilin në rrjetet sociale. Kjo që pushton ambasadën amerikane, ty nuk të llogarit fare.”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02obYBe4XSYXKLSUbm2gm5KyysupqDhPFdnZFNpPLR7GGzytLa82fPWEBBnjn2yiYWl&id=100061960014776

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit