Aksident i 3-fishtë në Fier-Lushnje, shkak lagështia në rrugë

Aksident i 3-fishtë në Fier-Lushnje, shkak lagështia…

Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune.

Në aksin Fier-Lushnje, tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku njëra prej tyre është kthyer përmbys.

Nga ky aksident akoma nuk është raportuar për të lënduar apo person që ka humbur jetën.

Shkak dyshohet të jetë bërë moti i keq dhe lagështia e rrugës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të bërë të mundur dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit