Aksident i frikshëm në Shkodër-Koplik, plagosen rëndë dy drejtuesit e mjeteve

Aksident i frikshëm në Shkodër-Koplik, plagosen rëndë…

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin rrugor Shkodër-Koplik, e cila konsiderohet si një njollë e zezë sa i takon aksidenteve për të gjithë qarkun.

Dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën, dhe për pasojë të dy drejtuesit e tyre kanë pësuar dëme të mëdha dhe janë dërguar me urgjencë për në spital.

Në vendin e ngarjes kanë mbërritur forca të shumta policie dhe po hetojnë në lidhje me shkaqet e aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se shkak për përplasjen e dy mjeteve ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonin, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave që kanë mbetur të plagosur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit