Aksident i frikshëm, përmbyset makina tek mbikalimi i Kamzës

Aksident i frikshëm, përmbyset makina tek mbikalimi…

Pasditen e sotme, një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Kamzës në Tiranë.

Një nga mjetet e përfshira në aksident është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit