Aksident i rëndë në Lushnjë, plagosen 4 persona

Aksident i rëndë në Lushnjë, plagosen 4…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Fier-Lushnjë. Dy automjete, “benz” dhe “Opel” janë përfshirë në një aksident.

Si pasojë e përplasjes katër persona janë lënduar, drejtuesi i “benz”-it, shtetasi A. A dhe tre të tjeret udhetarë në mjetin tip “opel”.

Mësohet se gjendja shëndetësore e të plagosurve është e mirë, ndërsa po marrin ndihmë mjekësore. Kjo pikë e kryqëzimit te Savrës është ndër pikat më të rrezikshme në qarkullimin rrugor në Lushnje. Në këtë aks ka pasur disa humbje jete në të shkuarën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit