Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”, përmbyset betonierja dhe rruga mbushet me vaj e naftë

Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”,…

Një aksident tjetër ka ndodhur në Kukës, në Rrugën e Kombit. Një betoniere është përbysur dhe si pasojë ka rrjedhur vaji dhe nafta në rrugë duke u bërë shkak aksidenti për automjetet e tjera të cilat po rrëshqasin.

Deri tani nuk është marrë asnjë masë për lirimin e rrugës. Ditën e somte kanë ndodhur disa aksidente kryesisht për shkak të motit të keq.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit