Aksident i rëndë në Tiranë, dy makina përplasen me njëra-tjetrën

Aksident i rëndë në Tiranë, dy makina…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë ku dy makina janë përplasur me njera-tjetrën.

Mësohet se është përplasur një makinë Audi si dhe një makinë Benz, të cilat kanë pësuar dëmtime të mëdha. Aksidenti ka ndodhur ne zonën e quajtur ish-sheshi Shqiponja.

Personat e lënduar janë trasportuar në spital. Nuk dihet ende shkaku i aksidentit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit