Aksident i trefishtë në Vlorë, shoferët sherr pas ngjarjes

Aksident i trefishtë në Vlorë, shoferët sherr…

Tre automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Gjergj Arianiti, ndërsa mësohet se drejtuesit e mjeteve janë përplasur fizikisht pas aksidentit.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërkohë pritet një njoftim zyrtar nga ana e policisë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit