Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, viktima ish-lojtar i Teutës dhe tutor

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, viktima ish-lojtar i…

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.

44-vjeçari që humbi jetën është Hektor Psatha, ish-portier i Teutës.

Psatha u arrestua ne 2017 për prostitucion dhe kokainë. Ish-portier i njohur ndryshe si “Tori” ose “Psatha i tmerrshëm” shrytëzonte femra kundrejt pagesës 50 euro për prostitucion.

Ai gjithashtu shpërndante kokainë në zonën e plazhit. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit.

Njoftim i plotë

Durrës/Informacion paraprakNë orët e para të mëngjesit, në autostradën Tiranë-Durrës, një automjeti me drejtues shtetasin H. P., 44 vjeç, banues në lagjen nr. 13 Durrës, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit