Aksident në Durrës/ Makina përplas këmbësorin

Aksident në Durrës/ Makina përplas këmbësorin

Sipas policisë në në aksin rrugorë Stacioni i Trenit-Ura e Dajlanit, mjeti tip “Toyota” me drejtues shtetasin S. T., ka përplausr një këmbësorin E. M.

I lënduari është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit,” njofton policia.

Gjatë dy ditëve të fundit kanë ndodhur disa aksidente në shkallë vendi me pasoja të rënda për qytetarët.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit