Aksident në Elbasan, përplasen disa makina

Aksident në Elbasan, përplasen disa makina

Një aksident me disa mjete të përfshira ka ndodhur në Elbasan. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në Pajovë të Elbasanit, në aksin Peqin-Elbasan janë përplasur disa makina.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, por mësohet se automjetet e përshirë në këtë aksident janë dëmtuar pjesërisht dhe dy persona kanë mbetur të plagosur.

Identiteti i të plagosurve nuk dihet ende, teksa bëhet me dije se qarkullimi është bllokuar për shkak të aksidentit është bllokuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit