Aksident në Korçë, motori futet poshtë rrotave të makinës

Aksident në Korçë, motori futet poshtë rrotave…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një makinë ka përplasur një motorr në afërsi të terminalit.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por dëme të shumta materiale.Kjo është një nga segmentet ku ndodhin shpesh aksidente. Ditën e fundit kanë ndodhur shumë aksidente si pasojë e motit të keq dhe rreshjeve të shiut.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit