Aksident në “Kthesën e Patosit”, 4 persona të plagosur

Aksident në “Kthesën e Patosit”, 4 persona…
Një aksident i rëndë me 4 të plagosur ka ndodhur në aksin e rrugës nacionale Fier – Patos në vëndin e quajtur ‘Kthesa e Patosit. Bëhet e ditur se makina tip “Benz” me drejtues shtetasin G. G., 20 vjeç, banues në Belinë, Patos, është përplasur me automjetin tip “Ford” me drejtues shtetasin T. Rr., banues në Patos. Si paosjë e përplasjes së fortë, kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve dhe tre pasagjerët në mjetin tip “Ford”, shtetasi I. Rr. dhe shtetaset Sh. Rr. dhe L. Rr., të cilët ndodhen në spital.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit