Aksident në Librazhd/ Makina përfundon në Shkumbin, dyshohet për 2 viktima

Aksident në Librazhd/ Makina përfundon në Shkumbin,…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Librazhd, pranë fshatit Pishkash. Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin. Nga raportimet paraprake dyshohet për 2 viktima, por nuk ka ende një konfirmim zyrtar nga ana e Policisë së Shtetit. 

Ndërkaq bëhet me dije se makina ka qenë me shpejtësi të lartë dhe shoferi ka humbur kontrollin, çka ka bërë që mjeti të thyej barrierat dhe të përfundojë në lum.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit