Aksident në Lushnje, humb jetën një grua

Aksident në Lushnje, humb jetën një grua

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:40 në aksin rrugor Krutje- Ngurrëz. Një motomjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Motocikleta tip Dytona me targa AN 616 drejtohej nga shtetesja Aferdita Rasti nga fshati Kallm i Fierit ka dal nga rruga dyshohet si pasoje e shpejtesise dhe ka nderruar jete.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit