Aksident në rrugën e lumit të Vlorës, raportohet për të plagosur

Aksident në rrugën e lumit të Vlorës,…

Një aksident ka ndodhur në rrugën e lumit të Vlorës mbrëmjen e sotme.

Raportohet se 3 persona janë lënduar.

Mes të lënduarve është edhe një fëmijë. Të gjithë janë dërguar në spitalin e Vlorës por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe pritet që në vazhdim të zbardhen rrethanat dhe më shumë detaje mbi ngjarjen.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit