Aksident në zonën e Institutit në Tiranë, plagoset rëndë një person

Aksident në zonën e Institutit në Tiranë,…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të Universitetit Bujqësor në Tiranë. Mësohet se nga aksidenti një person ka mbetur i plagosur dhe është në gjendje të rëndë. I plagosuri nuk është identifikuar ende, teksa policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit