Aksidenti në autostradë , drejtuesi i automjetit i arrestuar për drogë dhe armë

Aksidenti në autostradë , drejtuesi i automjetit…

Silva Gjergji nga Rubiku është një nga vajzat e cila humbi jetën mëngjesin e djeshëm në aksidentin e ndodhur në aksin Tiranë-Durrës.

Silva ishte në makinë së bashku me drejtuesin e automjetit, Arbër Tivari dhe me një vajzë tjetër e cila ka ndërruar jetë.

Mësohet se Tivari njihet si person problematik në Durrës. Në mars të vitit 2021 ai u qëllua me armë zjarri në dorë nga Alket Buçpapaj. Ai ishte arrestuar edhe më herët për shpërndarje lëndësh narkotike dhe vjedhje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit