Aksidenti në Korçë/ Ndërron jetë pasagjeri 16-vjeçar, në gjendje të rëndë vëllai

Aksidenti në Korçë/ Ndërron jetë pasagjeri 16-vjeçar,…

Ka ndërruar jetë një prej të plagosurve pas aksidentit në aksin Korçë-Pogradec. Sipas burimeve ka ndërruar jetë pasagjeri 16-vjeçar Rei Sherifi.

Aksidenti i rëndë ndodhi në afërsi të fshatit Çiflig. Rrethanat e aksidentit janë të paqarta teksa policia ka nisur punën për zbardhjen e tyre. Sipas informacioneve të para bëhet e ditur se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy vëllezërit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit