Aksidentohen dy makina në Vlorë, plagosen drejtuesit

Aksidentohen dy makina në Vlorë, plagosen drejtuesit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Aksidenti ka ndodhur në rrugën trasballkanike.

Shpejtësia dhe mos respektimi i rregullave të qarkullimit rrugor ka qenë shkaku i aksidentit. Nga shpejtësia njëra ka makinat ka përfunduar mbi rrethrrotullimin e kësaj rruge.

Dy drejtuesit janë trasportuar në spital pasi kanë marrë plagë. Ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit