Aksidentohet autobusi i linjës së "Unazës së Re" në Tiranë

Aksidentohet autobusi i linjës së “Unazës së…

Një aksident është regjistruar në Tiranë. Në rugën “Ferid Xhajko” afër 5 Majit, Tiranë një autobus i linjës së ‘Unazës’ është përplasur me pemën.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, teksa kujtojmë se kjo është e disata herë që autobusat e kësaj linje përfshihen në aksidente. 

Dyshohet se shoferit të autobusit i kanë rënë të fikët, ndaj ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit të transportit publik dhe është përplasur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit