Aktori i “Casa de Papel” bëhet baba

Aktori i “Casa de Papel” bëhet baba

Aktori Jaime Lorente i cili luan rolin e Denver në Casa de Papel do të bëhet baba për herë të parë.

Revista spanjolle “Hola” ka treguar se partnerja e tij është në muajt e fundit të shtatzënisë. Fëmijë do të jetë vajzë dhe emri i saj do të jetë Amaia.

Revista nuk bën me dije emrin e partneres por ka thashetheme se janë njohur në xhirimet e serialit Casa de Papel.  

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit