Aktorja e famshme e pranon që është biseksuale: Prej dy dekadash...

Aktorja e famshme e pranon që është…

Aktorja Megan Fox së fundmi po feston të qenit biseksuale për më shumë se dy dekada.

Me anë të një fotoje në Instagram ajo ka rikujtuar fansat se është një anëtare e komunitetit “LGBTQIA”. Në foton e postuar shihet se thonjtë e Fox janë në ngjyrat e ylberit njëlloj si ikonat bashkëngjitur shkrimit. Aktorja ndihet krenare dhe fansat e kanë përkrahur.

Meghan Fox aktualisht është në një lidhje me Machine Gun Kelly, të cilët e pranuan marrëdhënien e tyre në verën e vitit 2020 pasi kishin xhiruar filmin “Midnight in the Switchgrass” së bashku.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit