Aktorja e famshme transformohet nga femër në mashkull

Aktorja e famshme transformohet nga femër në…

Aktorja e njohur, Ellen Page, më 1 dhjetor 2020 u zhduk nga të gjitha platformat e mediave sociale dhe në vend të saj u shfaq një burrë i quajtur Elliot.

Më pas Netflix ndryshoi emrin e Page në kreditet e filmave dhe serialeve të tyre. Në moshën 10 vjeçare Page arriti sukses në industrinë e filmit.

Twitter postoi: “Shumë krenarë për superheroin tonë! Ne të duam!“. Në ditëlindjen e 27 ajo deklaroi se e tërhiqnin femrat dhe më pas se kishte takuar shpirtin e saj binjak.

Page u martua në vitin 2018 me kërcimtaren dhe koreografen Emma Portner.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit