Akuzoi Big Mamën| Del video-ja kur Antonela shan serbisht: "Picku mate"

Akuzoi Big Mamën| Del video-ja kur Antonela…

Sherri midis Big Mamë  s dhe Antonelë  s vijon ende të jetë në qendër të diskutimeve, teksa në   rrjet po qarkullon një video ku Antonela, dë  gjohet të   shajë   Serbisht. Në pamje, duket edhe momenti, ku DJ Dagz ia mëson fjalën dhe ajo ia thotë Donaldit. Kjo video është komentuar edhe dje nga Big Mama. E ndonë  se videoja po bë  n namin në   rrjet, Antonelë  s nuk i kujtohet të   ketë   sharë   serbisht, teksa vijon të fajsojë Mamën se  e ka sharë. Videoja më poshtë,tregon momentin kur Antonela i drejtohet Donaldit me termin në   gjuhën serbe, “picku mate”m që është një ofendin i rëndë në Serbi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit