Alarmohet nëna: Vajza ime e mitur është zhdukur

Alarmohet nëna: Vajza ime e mitur është…

Një nënë në Elbasan ka denoncuar në polici zhdukjen e vajzës së saj të mitur. Policia njofton gjithashtu se janë arrestuar në flagrancë 3 persona për veprat penale, “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, dhe “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”.

Policia:

Më datë 18.12.2021, shtetasja, M. K., ka kalëzuar se është larguar nga banesa vajza e saj, e mitur me iniciale E.K., banuese në lagjen “Beqir Dardha”, Elbasan.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit