Albumi fotografik, fotot më të mira të ditës

Albumi fotografik, fotot më të mira të…
Besimtarët hindu adhurojnë perëndinë e diellit gjatë festivalit fetar të Chhath Puja në një pellg në Kolkata, Indi, 11 nëntor 2021. REUTERS/Rupak De Chowdhuri
Punonjësit e dërgesave renditin parcelat në një stacion logjistik të improvizuar pranë Qarkut Qendror të Biznesit (CBD) gjatë festivalit të blerjeve të Ditës së Beqarëve në Pekin, Kinë më 11 nëntor. REUTERS/Tingshu Wang
Një fëmijë reagon ndërsa migrantët mblidhen në kufirin Bjellorusi-Polak në një përpjekje për ta kaluar atë në rajonin Grodno, Bjellorusi, 11 nëntor. Ramil Nasibulin/BelTA/Fletore nëpërmjet REUTERS
Mary Jane McWilliams nga Fredrick, Maryland, viziton varrin e djalit të saj në Ditën e Veteranëve, në Varrezat Kombëtare Arlington në Uashington, më 11 nëntor. REUTERS/Evelyn Hockstein
Zëvendëspresidentja e Argjentinës Cristina Kirchner përshëndet mbështetësit pranë Presidentit të Argjentinës Alberto Fernandez në tubimin përmbyllës të fushatës përpara zgjedhjeve afatmesme, në Merlo, Buenos Aires, Argjentinë, 11 nëntor. REUTERS/Matias Baglietto
Danilo Pereira i Portugalisë në aksion me Chiedozie Ogbene të Republikës së Irlandës gjatë Grupit A kualifikues të UEFA-s në Dublin, Republika e Irlandës, 11 nëntor. REUTERS/Clodagh Kilcoyne
Presidenti Joe Biden, me gjeneralmajorin Allan Pepin, komandues i gjeneralit të Task Forcës së Përbashkët të Rajonit Kombëtar të Kryeqytetit dhe Distriktit Ushtarak të Uashingtonit, dhe Sekretarin e Çështjeve të Veteranëve Denis McDonough, ndalojnë pasi vendosin një kurorë në një varr gjatë një ceremonie njëqindvjeçare për Varrin e Ushtar i panjohur, në Varrezat Kombëtare të Arlingtonit, në Ditën e Veteranëve, në Arlington, Virxhinia, 11 nëntor. Alex Brandon/Pool nëpërmjet REUTERS

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit