Algjeriani "tmerron" qytetarët e Tiranës/ Me armë në brez dhe drogë thyen banesat dhe nis grabitjet… (Video)

Algjeriani “tmerron” qytetarët e Tiranës/ Me armë…

Hamza Marina është kthyer në màkthin e qytetarëve të Tiranës. Algjeriani që ka ardhur në Shqipëri filmon vetë gràbitjet e tij dhe i poston në Instagram. asnjë reagim nga Polìcia e Shtetit. Marina publikon foto të àrmëve dhe lëndëve nàrkotike që konsumon vetë në rrugë dhe ambiente publike.

Një algjerian me emrin Hamza Marina është kthyer në makthin e qytetarëve në kryeqytet, ndërsa Polìcia e Shtetit ende nùk ka marrë àsnjë màsë. Në disa video, të shpërndàra prej vetë tij në Instagram, i riu nga Algjeria qëndron i àrmatosur në rrugët e Tiranës. Ai shihet teksa reklamon konsumimin e lëndëve nàrkotike dhe çdo ditë poston foto e video të personave që takon apo që gràbit.

Një video shòkuese e publikuar nga JOQ, tregon sesi Hamza Marina hyn për të vjèdhur në një banesë në Tiranë dhe nis kontròllin për të vjèdhur. Fillimisht ai hap çantën dhe më pas nis kontròllet në të gjitha bufetë e dollapet në shtëpi.Algjeriani është i njëjti person që pak ditë më parë është regjistruar duke ng acmuar qytetarët në rrugë dhe kryesisht gratë, të cilave iu afrohej duke iu folur apo duke bërë veprime të tjera të çuditshme.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit