Altin Goxhaj: E vetmja luftë e vërtetë në Shqipëri është ajo mes Ramës dhe Veliajt

Altin Goxhaj: E vetmja luftë e vërtetë…

Pas reagimit publik që bëri kryebashkiaku Veliaj, reagimet në rrjete sociale kanë qenë të shumta pasi njerëz që e njohin realitetin politik dhe aktualitetin e vendit nuhasin se ka diçka që nuk shkon përtej “fjalëve të ndjera të predikimit”

 Njëri nga personat që ka reaguar është edhe avokati Altin Goxhaj.

Këtu mund të shikoni momentin kur sipas Goxhajt, Veliaj sapo i vuri gjobë Ramës: “Po të arrestohem unë, do arrestohesh edhe ti”

Pra thënë me fjalë të tjera:

Nëse duhet te arrestohem unë për vjedhjet e Drejtorëve te mi, atëherë duhet të arrestohesh edhe ti për vjedhjen e Ministrave të tu  …

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit