Andi Bushati 'plas' deklaratën e fortë: Analistët që mbrojnë Bashën, paguhen nga Rama!

Andi Bushati ‘plas’ deklaratën e fortë: Analistët…

Situata aktuale politike në vend është tejet e trazuar, teksa një deklaratë e fortë ka ardhur nga analisti Andi Bushati. Ky i fundit është shprehur se gazetarët që mbrojnë Lulzim Bashën, paguhen nga Edi Rama. Bushatit, askush nuk do e kishte imagjinuar se do vinte kjo ditë.

“Do kthehet në urim: “paç fatin e Bashës”.

Askush nuk do e kishte imagjinuar që do e mbronin me kaq pathos analistët pro-Rama.

Këtij i vënë gjoksin dhe pa komplekse, se lekët i marrin tjetërkund,” shkruan Bushati.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit